Misijní aktivity

Desítky lidí po celé republice pořádají aktivity k podpoře a propagaci misií. Například Misijní jarmarky, štrúdlování, setkání, přednášky, plesy a jiné. Můžete se jich účastnit i Vy. Na této stránce naleznete přehled plánovaných misijních aktivit i důležité odkazy k přidání vlastní akce do našeho kalendáře či na Facebook PMD. Přijměte pozvání do misijní činnosti u nás doma, rádi Vás uvidíme!

  • Chcete přidat do kalendáře aktivitu, kterou pořádáte na podporu PMD? Použijte následující formulář.
  • Chcete se s námi podělit o průběh Vaší misijní akce? Použijte formulář Napište nám. Zpravodajství o akci se následně objeví na Facebooku PMD.
  • Chcete zjistit více o pravidelných aktivitách PMD – např. Misijní poutě, Horské klubání? Pokračujte na tuto stránku.

Vyhledat

Pro vyhledání misijních aktivit podle názvu nebo blízko Vašeho bydliště použijte následující formulář.

V pokročilém vyhledávání můžete upřesnit data, mezi kterými chcete plánovanou akci nalézt, nebo zúžit výběr jen na požadovanou kategorii událostí (např. akce k Misijní neděli). Zadáním patřičného data můžete vyhledat i aktivity, které již proběhly.

Datum a čas Událost Místo
11.7.2020 - 8.8.2020
Antiochia 2020, setkání s národním ředitelem PMD v ČR

Jak strávit tyto prázdniny když spousta velkých akcí pro mladé byla zrušena? Můžeš se stát se misionářem Kristovým. 🐟⚓🙏 ❤️ A nepotřebuješ k tomu...

Lipovec u Blanska
22.8.2020
Prázdninové setkání přátel časopisu Duha a Papežských misijních děl v Putimi

Zveme na tradiční prázdninové Setkání přátel časopisu Duhy a Papežských misijních děl v Putimi, letos v sobotu 22. 8. 2020. Na co se můžete...

Putim

Mapa

Zobrazuje nadcházející aktivity v České republice u nichž je zadáno místo konání.

nahrávám mapu....