Misijní aktivity

Desítky lidí po celé republice pořádají aktivity k podpoře a propagaci misií. Například Misijní jarmarky, štrúdlování, setkání, přednášky, plesy a jiné. Můžete se jich účastnit i Vy. Na této stránce naleznete přehled plánovaných misijních aktivit i důležité odkazy k přidání vlastní akce do našeho kalendáře či na Facebook PMD. Přijměte pozvání do misijní činnosti u nás doma, rádi Vás uvidíme!

  • Chcete přidat do kalendáře aktivitu, kterou pořádáte na podporu PMD? Použijte následující formulář.
  • Chcete se s námi podělit o průběh Vaší misijní akce? Použijte formulář Napište nám. Zpravodajství o akci se následně objeví na Facebooku PMD.
  • Chcete zjistit více o pravidelných aktivitách PMD – např. Misijní poutě, Horské klubání? Pokračujte na tuto stránku.

Vyhledat

Pro vyhledání misijních aktivit podle názvu nebo blízko Vašeho bydliště použijte následující formulář.

V pokročilém vyhledávání můžete upřesnit data, mezi kterými chcete plánovanou akci nalézt, nebo zúžit výběr jen na požadovanou kategorii událostí (např. akce k Misijní neděli). Zadáním zpětného rozsahu dat můžete vyhledat i aktivity, které již proběhly.

Datum a čas Událost Místo
28.4.2024
Misijní štrůdlování v Mladých Bříštích

Zveme Vás na Misijní štrůdlování, které proběhne 28. 4. 2024 po mši svaté u kostela v Mladých Bříštích. Výtěžek podpoří projekty Papežských misijních děl...

Záhoří

Mapa

Pokud jsou naplánovány misijní aktivity, zobrazí zde mapa jednotlivá místa v České republice, na nichž se aktivity uskuteční.