Misijní klubka

Nadšených mladých misionářů je v naší zemi již přes dva tisíce ve více jak 150 Klubkách, která jsou rozesetá po celé republice. Snaží se aktivně pomáhat dětem v misijních zemích a s pomocí svých vedoucích se zapojují do různých tvořivých aktivit ve svém okolí.

 

co je_misijni klubko_redCo je Misijní klubko

Misijní klubko je parta správných kamarádů, kteří patří do Papežského misijního díla dětí (PMDD) a přes celý svět staví MOST. Jak? Svou Modlitbou, Obětí, Službou, Tvořivostí.
Odkazy: O Klubku

 

 

misijni klubko_aktivityAktivity

Členové Klubek nesedí za pecí, ale stále vymýšlí, jak pomoci dětem v misiích, jak přiblížit misijní činnost lidem ve farnosti, obci, městě… Pro cestu malých misionářů máme připravenou celou řadu materiálů, stačí si jen vybrat. Pokud máte aktivitu, se kterou se chcete pochlubit ostatním, napište nám o ni.
Odkazy: MOSTMisijní batůžky, Pomůcky

 

misijni klubko_akceAkce pro nás

K práci patří odpočinek, k misiím radost a k všedním dnům dny sváteční. Pro malé misionáře pořádáme několik velkých akcí, kam můžete přijet s celým Klubkem a ještě blíže poznávat jednotlivé kontinenty, jejich lidi a misijní činnost. A pokud se některá z velkých akcí zrovna nekoná, možná najdete nějakou menší ve svém okolí…
Odkazy: Horské klubání, Misijní kongres dětí, Misijní pouť, Mapa akcí

 

Pro děti

Zde naleznete odkazy na další zajímavá místa na misijním webu, která se vztahují k dětem.

pmdd
Papežské misijní dílo dětí

Naše pomoc dětem v misiích

Tradiční aktivity

Misijní tábory