Kontakty

Papežská misijní díla v České republice zastupuje Národní kancelář v čele s Národním ředitelem PMD. Pro každou diecézi jsou ustanoveni diecézní ředitelé, kteří zde koordinují misijní činnost. Nabízíme Vám také odkazy na další národní papežská misijní díla ve světě a praktický kontaktní formulář.

 

Národní kancelář PMD

adresa sídla Na Kropáčce 30/1 500 03 Hradec Králové Česká republika IČ: 73634051 tel. 604 838 882 e-mail: web: www.missio.cz Národní ředitel PMD ICLic. Mgr. Leoš Halbrštát, tel.: 739 433 578, email: Číslo účtu 72540444/2700 (UniCredit Bank Czech Republic, a. s. – Hradec Králové) Přehled variabilních symbolů a další možnosti, jak přispět

Diecézní ředitelé PMD

V každé diecézi je ustanoven jeden diecézní ředitel PMD, který má na starosti koordinaci aktivit PMD na místní úrovni. Můžete ho též požádat o zprostředkování materiálů, zkušeností, kontaktů nebo o radu se začínající případně stagnující členskou aktivitou. A pokud máte čas a odvahu, nebojte se mu nabídnout svou pomoc. Kontakty na jednotlivé diecézní ředitele naleznete právě zde.

Misijní díla ve světě

Papežská misijní díla působí v 121 zemích světa, na pěti kontinentech. Zde naleznete odkazy na mezinárodní sekretariát PMD a některé národní sekretariáty. Mezinárodní sekretariát PMD Vatikán http://www.vatican.va sekretariát PMD http://www.ppoomm.va

Napište nám

Potřebujete s nějakou záležitostí kontaktovat Národní kancelář PMD? Nenalezli jste zde potřebné informace k členství, financím nebo misijním materiálům? Potřebujete zodpovědět nebo vyřídit záležitosti jiného charakteru? Chcete se podělit o průběh a výsledek misijní akce u Vás v regionu? Pak využijte níže uvedeného formuláře.

Vybráním konkrétní oblasti zájmu svou zprávu nasměrujete na odpovědného pracovníka Národní kanceláře.

Žádost o potvrzení darů na misie

Vážení přispěvatelé a dárci misií. Následující formulář je určen pro ty z Vás, kteří nejsou členy PMD nebo jsou členy, ale nemají zažádáno o automatické zasílání potvrzení pro daňové účely, případně potřebují potvrzení o daru zaslat mimo obvyklou dobu (standardně je odesíláme v průběhu ledna).