Misijní zpravodaj

Misijní zpravodaj je informační časopis Papežských misijních děl v České republice. První číslo vyšlo v říjnu roku 2006. Od roku 2016 vychází barevně a má zcela novou grafiku i obsahový koncept. Oproti minulosti je více tematicky zaměřen a větší prostor v něm dostávají konkrétní projekty, které jsou aktuálně z ČR podporovány. Více se o novém pojetí zpravodaje dočtete v tomto článku.

Časopis je vydáván dvakrát ročně (na jaře a na podzim) v rozsahu 28 – 44 stran. Podzimní číslo pravidelně přináší podněty k prožití Misijní neděle, které jsou v posledních letech doplněny o samostatné přílohy věnované přípravám na Světový den misií. Aktuální číslo časopisu najdete níže v interaktivní podobě, starší čísla si můžete stáhnout v pdf (zde v přílohách, ještě starší čísla na původním webu PMD).

Členové PMD  zpravodaj dostávají automaticky a to buď poštou, nebo elektronicky. Bývá k dispozici také v některých kostelech nebo na misijních akcích.  V případě zájmu o jeho zasílání napište do Národní kanceláře, obraťte se na svého diecézního ředitele, případně si časopis můžete objednat přímo do schránky prostřednictvím online katalogu.