Misijní postní modlitba – Ruce modlitby

Připoj ruce k modlitbě a doputuj ke kříži

Je to již počtvrté, kdy vás zveme, abyste se v postní době společně s námi připravili na Velikonoce prostřednictvím modlitby a dobrého skutku. Pro rok 2024 jsme připravili modlitbu papeže Františka na pěti prstech, k níž můžete přidat ještě menší pouť ke kříži ve svém okolí. Tato misijní postní modlitební aktivita je určena dospělým i dětem, které se  navíc mohou zapojit také do výtvarné části. Pro menší děti nabízíme kreslený postní kalendář s úkoly na každý den.

Doprovodná postní almužna bude věnována bohosloveckému semináři v Ugandě na rozšíření chovu hospodářských zvířat, díky čemuž se zvýší jeho potravinová soběstačnost.

Za všechny, kteří se do Misijní postní modlitby zapojí, bude během velikonočních svátků v ugandském semináři St. Paul Kinyamasika odsloužena mše svatá.

Modlitební sadu tvoří propagační plakát A4 a letáček s modlitbou A5. V balíčku materiálů obdržíte také podrobnější instrukce, včetně informací o postní almužně.

 

Materiál je k dispozici v elektronické i tištěné verzi.

 

 

 

 

Misijní pomoc pro bohoslovce v Ugandě

V době, kdy začínáme velikonoční přípravy, vás kromě modlitební podpory prosíme také o dar, který pomůže semináři St. Paul Kinyamasika rozšířit chov hodpodářských zvířat, a tím snížit náklady na zajišťování obživy pro 238 studentů, kteří se zde připravují na kněžskou dráhu. Váš dar bude sloužit k nákupu většího počtu koz, prasat a hovězího dobytka.

Svou postní almužnu můžete posílat na číslo účtu: 72540444/2700 s VS 30, poznámka: Uganda

A4_podpora_Uganda

Velmi děkujeme za vaši modlitební a finanční podporu potřebným!