Tomáš Velzel: Vánoční příběh Zrození Krále

Připravili jsme pro Vás vánoční dárek v podobě sešitku s názvem Zrození Krále, jehož autorem je výtvarník Tomáš Velzel. Ten v něm citlivě a srozumitelně vypráví dětem příběh o narození Krista a doprovází ho svými kresbami. Čtenáře vede k zamyšlení nad největším darem, který o Vánocích dostáváme a připomíná nám, že za něj máme stále děkovat a nemáme si tuto radostnou zprávu nechávat pro sebe. K tomu, jak naplňovat toto poselství a poslání misionáře, nám v příběhu dává jednoduchý návod papež František. 

Vánoční příběh Zrození Krále si můžete objednat i v tištěné podobě v Národní kanceláři PMD. Může se stát krásným vánočním dárkem.

 

vanocni_pribeh_web_stranka_01 vanocni_pribeh_web_stranka_02 vanocni_pribeh_web_stranka_03 vanocni_pribeh_web_stranka_04 vanocni_pribeh_web_stranka_05 vanocni_pribeh_web_stranka_06 vanocni_pribeh_web_stranka_07 vanocni_pribeh_web_stranka_08 vanocni_pribeh_web_stranka_09 vanocni_pribeh_web_stranka_10 vanocni_pribeh_web_stranka_11 vanocni_pribeh_web_stranka_12vanocni_pribeh_web