Tanzanie – Země legend a krásné přírody

Vydali jsme druhou publikaci z naší nové řady cestopisných sešitů edice Kde pomáháme – Tanzanie – Země legend a krásné přírody. Cestopisné sešity reportážně zachycují misijní cesty po zemích, kde čeští dárci skrze Papežská misijní díla pomáhají.

Jako první jsme vám před časem představili asijský Bangladéš, nyní přicházíme s africkou Tanzanií. Ze sešitů si postupně můžete vytvářet sérii, protože speciální sešití umožňuje zakládat tyto brožury do šanonu nebo kroužkového pořadače a mít je připravené na další využití. Budou se vám hodit pro práci s dětmi v rámci misijní výchovy nebo při setkáních Misijního klubka, kde plánujete probírat detailněji konkrétní misijní země. Ze sešitů se dozvíte nejen základní reálie, ale také spoustu zajímavostí a dokonce i vtipných momentů, kterých je právě tohle tanzanské povídání plné, proto si myslíme, že může potěšit dospělého i dětského čtenáře.

Hlavním autorem textu je národní ředitel Leoš Halbrštát, částečně vycházel i z poznámek Pavla Kunčara z Radia Proglas, který pro tuto stanici připravoval přímo z místa cestovní deník.

Obě publikace si můžete prohlédnout a objednat v katalogu misijních materiálů.