Modlete se s námi MISIJNÍ RŮŽENEC ZA VŠECHNY DĚTI SVĚTA

Modlete se s námi MISIJNÍ RŮŽENEC ZA VŠECHNY DĚTI SVĚTA

„Svěřím vám důležité tajemství: abyste byli skutečně šťastní, musíte se modlit, hodně modlit, a to každý den, protože modlitba nás spojuje přímo s Bohem. Naplňuje naše srdce světlem a teplem a pomáhá nám konat všechno s důvěrou a klidem,“ píše papež František ve svém dopisu dětem.

Zveme je proto k zapojení se do tvořivé modlitební aktivity s názvem Misijní růženec za všechny děti světa, která spočívá v modlitbě desátku nebo celého růžence společně s krátkou modlitbou papeže Františka.

Papežské misijní dílo dětí připravilo pro děti a jejich rodiče, vedoucí Misijních klubek, katechety a animátory misijní materiály a modlitební list s omalovánkou, které můžete nejen k této aktivitě, využít.

Jak se modlit:
1. Desátek misijního růžence (nebo celý misijní růženec):
Znamení kříže, Otčenáš, 10x Zdrávas (libovolné tajemství), Sláva Otci
2. Modlitba papeže Františka
Text modlitby je na modlitebním listu společně s obrázkem k vymalování
3. Vybarvit černobílé obrázky na louce Panny Marie

Pro děti, které se do této aktivity zapojí, lze v Národní kanceláři PMD objednat látkový pytlíček na uložení malého růžence. Ten si pak mohou ještě samy dozdobit.

Z vašeho misijního růžence za všechny děti světa nám posílejte fotografie na adresu , všechny odměníme malým misijním dárkem pro povzbuzení.

Materiály ke stažení:
• metodické pokyny
• modlitební list s omalovánkou

Růžencové misijní materiály:
Misijní růženec – co znamenají jednotlivé barvy a jak se ho modlit:  https://www.missio.cz/aktuality/kazdy-den-s-misijnim-ruzencem/

Brožurka Misijní růženec s podrobným návodemhttps://www.missio.cz/materialy/nabozenske/misijni-ruzenec-brozurka/

Dřevěný jednodesátkový misijní růženechttps://www.missio.cz/materialy/nabozenske/misijni-ruzenec-jednodesatkovy/

Misijní růženec pětidesátkovýhttps://www.missio.cz/materialy/nabozenske/misijni-ruzenec-petidesatkovy/

Misijní putování s růžencem – pro inspiraci, jak hravou formou dětem přiblížit růženec: https://www.missio.cz/misijni-putovani/

Zaujala vás denní modlitba Misijního růžence? Zapojte se také do Misijní růže – modlit se můžete sami nebo společně se svými blízkými po celý rok. Všechny informace o ŽIVÉM RŮŽENCI zde: https://www.missio.cz/zapojte-se/clenstvi/misijni-ruze/

Misijní růženec za všechny děti světa

Misijní růženec za všechny děti světa – k vymalování