Kde pomáháme – Tanzanie

katalogové číslo: G.08.02

Tanzanie – Země legend a krásné přírody je druhá publikace z nové řady misijních materiálů. Jedná se o cestopisné sešity, které reportážně zachycují misijní cesty po zemích, kde čeští dárci skrze Papežská misijní díla pomáhají.

Před časem jsme vám představili asijský Bangladéš, nyní přicházíme s africkou Tanzanií. Ze sešitů si postupně můžete vytvářet sérii, protože speciální sešití umožňuje zakládat tyto brožury do šanonu nebo kroužkového pořadače a mít je připravené na další využití. Budou se vám hodit pro práci s dětmi v rámci misijní výchovy nebo při setkáních Misijního klubka, kde plánujete probírat detailněji konkrétní misijní země. Ze sešitů se dozvíte nejen základní reálie, ale také spoustu zajímavostí a dokonce i vtipných momentů, kterých je právě tohle tanzanské povídání plné, proto si myslíme, že může potěšit dospělého i dětského čtenáře.

Hlavním autorem textu je národní ředitel Leoš Halbrštát, částečně vycházel i z poznámek Pavla Kunčara z Radia Proglas, který pro tuto stanici připravoval přímo z místa cestovní deník.

Formát 21 x 21 cm, 60 stran, k založení do pořadače

 

 

 

 

Objednat

Počet kusů: