Ruce naděje (postní modlitba pro děti) – tištěná verze

katalogové číslo: D.12.4

Misijní postní modlitební aktivita pro děti – Ruce naděje aneb Přilož ruku k míru

Papežské misijní dílo dětí zve děti a mládež v České republice, aby se během postního období modlily za mír ve světě. Papež František nás neustále prosí, abychom se modlili především za Ukrajinu, ale přidáváme k ní ještě země, v nichž se také válčí, a které připomněl o Vánocích: Etiopii, Sýrii, Libanon, Jemen, Myanmar a Írán. Vzhledem k aktuální situaci v Turecku a Sýrii je možné připojit také modlitbu za oběti zemětřesení a všechny, kteří zde pomáhají.

Zde si můžete objednat již vytištěnou verzi materiálů.

Po přijetí objednávky vám bude poštou zaslána modlitební sada, kterou tvoří: plakát (A4 vvěšení na nástěnku), modlitební text (A5 oboustranně potištěná) a plakát s informacemi o misijní postní modlitbě a finanční podpoře pro syrské město Aleppo.

V případě, že máte zájem o větší množství modlitebních textů, uveďte počet kusů do poznámkového pole, které se vám objeví při dokončování objednávky.

Více informací o této aktivitě, včetně doprovodné výtvarné části, se dozvíte zde.

Dary za vytištěné modlitební materiály posílejte na číslo účtu: 72540444/2700 s VS 23, do poznámky uveďte „Sýrie“.

Připravili jsme také misijní postní modlitbu k uctění Nejsvětější Tváře, která je určena především dospělým.

Za všechny, kteří se k postní modlitbě s almužnou přidají, bude v keňském semináři St. Matthias Mulumba během velikonočních svátků odsloužena mše svatá.

Za vaši podporu nejpotřebnějších ze srdce děkujeme!