Misijní postní modlitba pro rok 2021 – tištěná verze

katalogové číslo: D.12.1

V postní době jsme vyzýváni, abychom si něco odřekli, více se modlili a mysleli na ty, kteří se bez naší pomoci neobejdou. Papežská misijní díla vám nabízejí možnost zapojit se do modlitební aktivity spojené s podporou mladých kněží a bohoslovců v Zambii. Zde si můžete objednat již předem vytištěnou verzi materiálů, kterou následně použijte pro postní kontemplaci – v roce 2021 se to týká období od 17. února  do 3. dubna.

Po přijetí objednávky vám bude poštou zaslán kontemplativní kříž vytištěný na pevnějším papíře, modlitební texty a informace o misijním projektu, který je s touto aktivitou spojený. Vyžádat si můžete více kusů a podělit se o ně se svou rodinou či přáteli. Náklady náklady na tisk materiálů a poštovné činí 80 Kč. Pokud chcete rovnou podpořit i zambijské seminaristy, můžete při dokončení objednávky zvolit libovolnou výši daru.

Misijní postní modlitba pro rok 2021

se nese v duchu slov, kterými Bůh volal svatého Františka z Assisi, když se modlil v kostelíku sv. Damiána:

„Jdi a obnov můj dům a získávej lid!“

Poklekněme tedy spolu se sv. Františkem před křížem z kostelíka sv. Damiána a zapojme se do duchovního společenství.

Modlit se můžeme každý den postního období, anebo si vybrat jen jeden den v týdnu.  Pobožnost si lze přizpůsobit vlastním potřebám a časovým možnostem.

Během postu lze také odkládat finanční dary a následně je věnovat africkým bohosloveckým seminářům na formaci nových kněží.

Za všechny, kteří se k postní modlitbě s almužnou přidají, bude v zambijském semináři sv. Dominika během velikonočních svátků odsloužena mše svatá.

 

 

Objednat

Počet kusů: