Den rodin a den dětí v Pardubicích

Datum: 7.6.2019
Čas: 13:30 - 22:00
Místo: Pardubice, Kostel sv. Václava, Pardubice

Popis:

Srdečně všechny zveme na Den rodin a den dětí do Pardubic 7. 6. 2019!

V bohatém programu se ve dvou vstupech od  15.10 a 17.15 hodin v kostele sv. Václava můžete těšit na zajímavé povídání s promítáním národního ředitele Papežských misijních děl v ČR jáhna ICLic. Mgr. Leoše Halbrštáta. Zavítáte do misijních zemí jako je Bangladéš, Tanzanie, Filipíny, Malawi, Mexiko, kde papežské misie pomáhají potřebným s dárci z České republiky. O Papežském misijním díle dětí se dozvíte od diecézní ředitelky PMD v královéhradecké diecézi Mgr. Bronislavy Halbrštátové. Nebudou chybět informace o Mimořádném misijním měsíci říjnu, který vyhlásil papež František a jehož roční příprava právě probíhá.

Vybrat si budete moci z misijních materiálů Papežských misijních děl, ve kterých se dozvíte zajímavé informace z misií, získáte inspiraci pro misijní výchovu dětí a můžete je použít i jako vhodný dárek. Přispěním libovolného daru za tyto materiály můžete podpořit projekty pro chudé v misijních zemích, neboť činnost PMD je zcela závislá na štědrosti dárců. Děkujeme!

Informace o programu Dne rodin a dne dětí naleznete na plakátu.

Těšíme se na Vás! 🙂

 

 

Pořadatel: Římskokatolická farnost - arciděkanství Pardubice, Salesiánský klub mládeže, Křesťanská škola Noe v Pardubicích