FB twitter YouTube

Misijní odpoledne ve Slatině nad Zdobnicí

Misijní odpoledne ve Slatině nad Zdobnicí se neslo v duchu textu z listu sv. Pavla Římanům: „Milujte se navzájem bratrskou láskou, v úctě dávejte přednost jeden druhému…“ (Řím 12,10), „Radujte se s radujícími…“ (Řím 12,15).

K zástupcům Misijního klubka ze Slatiny nad Zdobnicí se přidaly děti z Papežského misijního díla dětí z Letohradu a Písečné, aby společně prožily chvíle radosti, her a sdílení. Tato Misijní klubka během roku spolu organizují různé akce, např. Misijní jarmarky, Misijní karneval a další setkání. Tentokrát se plánoval blížící se Misijní den 2018 v Chocni, na který se s dětmi moc těšíme. Než se malí misionáři pustili do nachystaných dobrot, čekalo je několik soutěží, např. s misijními balónky nebo stavění afrických chýší ze šišek. Při západu slunce jsme začali opékat buřtíky. A kdo vydržel až do tmy, dostal na cestu domů a do příštích dnů od národního ředitele Papežských misijních děl Leoše Halbrštáta jáhenské požehnání. 

Těšíme se zas brzy na shledání a jsme rádi, že můžeme naplňovat heslo Papežského misijního díla dětí (PMDD) „Děti pomáhají dětem“! 🙂

Bronislava Halbrštátová, Diecézní ředitelka PMD v královéhradecké diecézi

„Především mějte vytrvalou lásku jedni k druhým.“ (1 Petrův 4,13)

 

 

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio