FB twitter YouTube

Křížová cesta Tomáše Velzela pro malé misionáře

Nabízíme Vám a Vašim dětem Křížovou cestu pro malé misionáře, kterou můžete využít doma, v kostele, v Misijním klubku, ve škole… Texty napsal a obrázky namaloval Tomáš Velzel. Křížová cesta Vás může provázet celou postní dobu, ale i celý rok. Je připravena ke stažení a všech 14 zastavení najdete ve fotogalerii.

Křížová cesta pro malé misionáře se připravuje k tisku. Budete si ji moci už brzy objednat prostřednictvím webu missio  nebo přímo v Národní kanceláři Papežských misijních děl.

krizova cesta

krizovacesta_photo celá_Stránka_01 krizovacesta_photo celá_Stránka_03 krizovacesta_photo celá_Stránka_04 krizovacesta_photo celá_Stránka_05 krizovacesta_photo celá_Stránka_06 krizovacesta_photo celá_Stránka_07 krizovacesta_photo celá_Stránka_08 krizovacesta_photo celá_Stránka_09 krizovacesta_photo celá_Stránka_10 krizovacesta_photo celá_Stránka_11 krizovacesta_photo celá_Stránka_12 krizovacesta_photo celá_Stránka_13 krizovacesta_photo celá_Stránka_14 krizovacesta_photo celá_Stránka_15 krizovacesta_photo celá_Stránka_16

Přílohy:

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio