FB twitter YouTube

Misijní jarmark® v Nebušicích

Druhou adventní neděli 6. 12. 2015 jsme v naší farnosti Nebušice v kostele sv. Cyrila a Metoděje uspořádali v pořadí druhý Adventní Misijní jarmark®. S dětmi na Misijním klubku jsme již celý listopad zdobili a vyráběli. Děti zdobily sklenice s nasušenými bylinkami, balily sušená jablíčka (a jako správní misionáři je dávaly opravdu do pytlíku a ne do pusy….). Také nakreslily hezké Pohledy pro misie®, které pak měly na jarmarku velký úspěch, nezbyly skoro žádné.
S maminkami pak vyráběly různé vánoční ozdoby. Nechyběly svícínky, andělíčci na stromeček, krásní velcí andělé ze dřeva a nezapomněli jsme ani na závěsná krmítka pro ptáčky. Letos jsme dostali darem i krásné anglické dětské knížky, které udělaly radost dětem i rodičům. V nabídce nechyběly ani Misijní kalendáře z Filipín nebo misijní svíčky se zápalkami. K příjemné atmosféře přispělo nejen slunečné počasí, ale i občerstvení. Pochutnali jsme si na svařáku, kávě a horkém jablečném džusu, nechybělo i něco k zakousnutí.
Děkujeme všem, kteří jakkoli pomohli prací, dary nebo modlitbou, budou to mít jistě uložené v nebi.

Z celé akce máme velkou radost, nejen proto, že jsme vybrali rekordních 8.688 Kč, ale snad se nám podařilo předat i něco z toho, co jsme sami od Boha dostali.

Za Misijní klubko 215 Jana Poustková

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio