FB twitter YouTube

Horské klubání 2010

Horské klubání – Špindlerův Mlýn,
Hotel Erlebachova Bouda –  9. – 11. 4. 2010

Máme radost z toho, že se Misijní klubka množí a správných misionářů stále přibývá. Velice si vážíme jejich super pomoci.
Letos jsme byli moc mile překvapeni velkým zájmem a nadšením Misijních klubek pro Horské Klubání. Celkem se nám jich přihlásilo 28 a celkový počet přihlášených zájemců dosáhl na 274 osob, což byl dosavadní rekord.
Vzhledem k tomu, že jsme měli omezený počet ubytovacích kapacit, byli jsme nuceni počet účastníků omezit na 120 míst. Snažili jsme se o to, aby účast na Horském Klubání byla spravedlivá. Proto jsme se rozhodli, že letos pojedou především ti, kteří se této akce ještě nikdy nezúčastnili.
Program byl opět bohatý. Po vzájemném seznámení a představení se účastníci pracovali ve skupinách, které se utvářely podle zájmu dětí. Pracovní skupinky vyráběli věcí pro misijní jarmark, přáníčka a vitrážky, připravovali liturgii, vyráběli dárky, Pohledy pro misie… Součástí víkendu byl také misijní film, scénky, vtipy, písně, bubnování,… Nechyběly ani výlety do hor. Mnohé z Vás oslovila společná modlitba před spaním a společné slavení mše svaté. Věříme, že tento společně strávený čas byl pro nás pro všechny přínosem a inspirací do další každodenní činnosti.
Ubytování a strava byly opět zajištěny zdarma. Hostitelům patří naše srdečné díky za jejich vřelé přijetí a pohostinnost.

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio