FB twitter YouTube

Články v rubrice Proběhlé aktivity

Na podporu misií pořádá Národní kancelář, diecézní ředitelé, Misijní klubka a Misijní kluby i jednotliví členové řadu aktivit. Seznámit se s nimi a nechat se inspirovat můžete v této rubrice.

Beseda o Mexiku s národním ředitelem PMD v Dolní Dobrouči

V neděli 16. 9. 2018 se ve farnosti Dolní Dobrouč konal farní den s poděkováním za úrodu. Součástí odpoledního programu byla i beseda s národním ředitelem Papežských misijních děl v ČR Leošem Halbrštátem o misijní cestě …

Letní tábor Misijního klubka z Horní Lidče v Pruské

Poslední týden prázdnin trávily děti z Misijního klubka z Horní Lidče ve slovenské obci Pruské na Slovensku. Každý rok je vedoucími připraveno táborové téma, tím letošním bylo „Alenka v říši divů“. Nejenom Alenka, ale především malí táborníci, …

Štítky:

Misijní odpoledne ve Slatině nad Zdobnicí

Misijní odpoledne ve Slatině nad Zdobnicí se neslo v duchu textu z listu sv. Pavla Římanům: „Milujte se navzájem bratrskou láskou, v úctě dávejte přednost jeden druhému…“ (Řím 12,10), „Radujte se s radujícími…“ (Řím 12,15).
K zástupcům …

Štítky: ,

Misijní pouť rodin na Klokotech

Jsi navždy zodpovědný za to, co jsi k sobě připoutal. Tak by se dalo v jedné větě shrnout příjemné odpoledne, které spolu prožili účastníci prvního ročníku Misijní pouti rodin.
Tato věta zazněla v pohádce Malý princ, …

Štítky: ,
Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio