FB twitter YouTube

Články v rubrice Proběhlé aktivity

Na podporu misií pořádá Národní kancelář, diecézní ředitelé, Misijní klubka a Misijní kluby i jednotliví členové řadu aktivit. Seznámit se s nimi a nechat se inspirovat můžete v této rubrice.

O podpoře projektu v Pákistánu

Škola sv. Michaela, Derekabad, Pákistán
Podpora vzdělání chudých dětí
Z naší podpory může vedení školy nakoupit uniformy, učebnice a sešity. Pomůžeme také pořízení sportovních pomůcek, lékařské péči a v tomto čase bude moci ředitel školy pořídit malý …

Štítky:

Misijní neděle v Mikulovicích u Jeseníku

Misijní klubko z Mikulovic nabídlo při oslavách Světového dne misií nové Misijní kalendáře, nástěnné kalendáře s fotografiemi z misijní cesty do Mexika a výrobky, které vytvořili malí misionáři z Misijního klubka. 
Farnost Mikulovice u Jeseníka patří do …

Štítky: ,

Ze života Misijního klubka v Nivnici

Misijní klubko v Nivnici pravidelně navštěvuje klienty v místním charitním domě. Děti z Misijního klubka tvořily tentokrát s klienty drobné dárky…. Je krásné, vidět úsměv na tváři tohoto druhého. A my za tyto milé chvíle i …

Štítky:

Misijní cukrárna ve Studenci

Ve Studenci se konala 4. 11. 2018 Misijní cukrárna, do které se zapojilo naše Misijní klubko. Podařilo se, Bůh nám požehnal a vybrali jsme 7345 Kč. Děkujeme štědrým dárcům, částka podpoří projekty Papežských misijních děl. 
Za …

Štítky:

Misijní neděle ve Vyškově a v Rousínově

Už tradičně se ve Vyškově stavila Misijní neděle kostýmovaným průvodem mládeže. Zástupci různých národů přišli připomenout zdejším farníkům, že misie jsou věcí všech lidí na celém světě.
Misijní neděle byla i v Rousínově, a to hned …

Štítky:
Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio