FB twitter YouTube

Články v rubrice Proběhlé aktivity

Na podporu misií pořádá Národní kancelář, diecézní ředitelé, Misijní klubka a Misijní kluby i jednotliví členové řadu aktivit. Seznámit se s nimi a nechat se inspirovat můžete v této rubrice.

Misijní jarmark v Jindřichově Hradci

Misijní klubko v Jindřichově Hradci připravilo v neděli 6. 8. 2017 při hradeckém Poriunculi Misijní jarmark. Nechyběla ani nejmenší misionářka Justýnka. 🙂 Výtěžek z jarmarku na podporu projektů Papežských misijních děl činil 5600 Kč. Děkujeme všem štědrým dárcům.
Za Misijní klubko …

Štítky: ,

Noc kostelů s Misijním klubkem Jičíně

Pro letošní Noc kostelů 9. 6. 2017 připravilo Misijní klubko v Jičíně divadelní představení. V kostele sv. Ignáce dále probíhaly různé aktivity pro děti a tvořivé dílničky.

 

Štítky:

Misie na Noci kostelů v Hodoníně

 
Misijní klubko z Hodonína připravilo na Noc kostelů, která se konala v pátek 9. června, Misijní jarmark, komentovanou misijní výstavu o Zambii a ochutnávky kávy, čajů atd. z různých kontinentů. Některé hudební nástroje zlákaly mládež …

Štítky: ,

Koncert pro misie v Helvíkovicích

V neděli 18. 6. 2017 po poutní mši svaté proběhl v kapli sv. Antonína v Helvíkovicích Koncert pro misie členek Papežských misijních děl. Na klavír hrála Karolína Moravcová, zpěvem potěšila přítomné Anežka Faltusová, obě činné …

Štítky:
Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio