FB twitter YouTube

Přáníčka na Filipíny

Přáníčka od dětí z České republiky na Filipíny jsou nabalena a vydala se na cestu. Kam cestují a co se s nimi děje, můžete sledovat v cestovním deníku! Kdo do kanceláře PMD přáníčka poslal: 19 Misijních klubek, 3 základní školy, členka z Misijní růže a také chlapec, který má původ na Filipínách. Celkem nám přišlo na 500 přáníček na Filipíny, bločky, 12 obrázků a 9 kalendáříků. Vše dohromady vážilo asi 4kg, což je polovina váhy jednoho příručního zavazadla.

klubko_filipinyPřáníčka ukázala dětskou fantazii. Na některých bylo znázorněno, jak si naše děti představují Filipíny, na jiných autoři nakreslili město a okolí odkud pochází, např. bránu v Jičíně, či zimní krajinu. Jiné děti malovaly samy sebe a anglicky se představovaly, prozradily, co mají rády a co je baví. Z přáníček se mohou filipínské děti dovědět, jak u nás vypadá zima, jak prožíváme Velikonoce a mnoho dalšího. Dětí přejí dětem happy day – krásný den a říkají jim nejrůznější vzkazy.

Že děti při tvrobě přáníček zažívaly radost, prozrazuje následující svědectví od vedoucí Misijního klubka: „Rádi jsme se s naším klubkem č. 177 připojili k malování přáníček pro děti na Filipíny. Posílám Vám je a musím připsat, že nám vyrábění dělalo velikou radost. Doufáme, že se tato radost znásobí ve Filipínách.“

Přáníčka nám poslala tato Misijní klubka: 50, 57, 62, 89, 114, 116, 131, 140, 145, 150, 155, 160, 168, 177, 178, 214, 215, 222 a 232.

Všem, kteří se zapojili do projektu tvorby přáníček pro Filipíny, moc děkujeme! I nadále prosíme o modlitbu, aby misijní cesta přinesla Boží požehnání!

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio