FB twitter YouTube

Přáníčka a obrázky pro děti v Tanzánii

Tříčlenný tým Papežských misijních děl z České republiky se vydává ve dnech 14. – 25. října 2017 na misijní cestu do Tanzánie na pozvání národního ředitele PMD v Tanzánii a zúčastní se mimo jiné slavení Světového dne misií v arcidiecézi Songea. 
 
Z naší republiky papežské misie v této zemi přispívají na pomoc pro chudé děti, aby se jim dostalo zdravotnické a vzdělávací pomoci, a podporují dva malé semináře pro bohoslovce.
 
Děti z Papežského misijního díla dětí, které pracují v Misijních klubkách a také děti ze základních škol a výtvarných kroužků, namalovaly a vyrobily pro děti z Tanzánie spoustu obrázků a přáníček. Jistě udělají chudým dětem v Tanzánii mnoho radosti! 
 
Děkujeme za přáníčka Misijním klubkům z Proseče, Nivnice, Ústí nad Labem, Jičína, Zdounek, Kroměříže, Chotěboře, Hluku, Jablonného nad Orlicí, Žatčan, Štítné nad Vláří, Mikulovic, Tiché, Slatiny nad Zdobnicí, Dolní Dobrouče, Osové Bítýšky, Prostřední Bečvy, Českých Budějovic, Klokot, Bzence, Tišnova, Starého Poddvorova, Svitav, dětem ze ZŠ Polná a ZŠ Slatina nad Zdobnicí, dětem z výtvarného kroužku Rodinného centra v Žamberku, Charitě Jablunkov, dětem z farnosti Dolní Němčí! 🙂
 
Zároveň prosíme o modlitbu, která bude požehnáním pro lidi v Tanzánii a také pro naši misijní návštěvu!
 

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio