FB twitter YouTube

Misijní klubko Chotěboř

Misijní klubko v Chotěboři všechny vřele zdraví a posílá pár řádků o svém klubíčkování:

Musíme se ohlédnou, ale trochu nazpět a to do prosince 2014. Přesněji 15.12.2014 proběhla v naší farnosti akce nazvaná „Jeden dárek navíc“. Do tohoto dárkování se zapojilo mnoho obětavých rukou a ručiček malých i velkých lidiček. Vyrobily se andílci, přáníčka, perníčky, vánoční ozdoby a vánoční cukroví a uspořádal se jarmark. Jak nás hřál u srdce ten dárek, který jsme všichni donesli pomyslně, do jesliček, a pomohli nemalou částkou 9 000 Kč, těm kteří dárky nemají.

Druhou naší činností bylo vánoční představení v Chotěbořském kostele 25.12.2014 tedy těsně po vánocích jsme zahráli malému Ježíškovi a všem kdo přišli se podívat …. .

Na jaře 15.3.2015,  jsme napekli koláčky na 4. Neděli postní, která se nazývá  radostná a nebo také družebná. Lidé otevřeli i své dobré srdce a částkou 3 641 Kč jsme mohli udělat někomu a někde radost, která se vrací i nám…. .

Do čtveřice jsme pochodovali a to na „Pochodu pro život“ v Praze 22.3.2015. Myslíme si totiž, že je potřeba se spojit za dobrou věc i u nás v naší milované vlasti….. .

A už jsme u pátého našeho konání. A tím jsou Pašije. Díky Duchu svatému, velké odvaze a píli zasvěcených lidí, kteří si zaslouží veliké díky, se toto představení konalo na květnou neděli 29.3.2015 u našeho Jakuba staršího (v kostele). Povedly se a velkou radostí nás všech bylo to, že Ježíš ve svatostánku nebyl sám, byli jsme u něj a On byl s námi – velká odměna…. .

Posledním šestým společenstvím bylo Klubání na Erlebachově boudě. Nádherný víkend plný sluníčka, společných setkání a písniček. Pravda i pro šikovné ruce se našlo spousty vyrábění, které udělá někomu velikou radost. A všem těm, kteří nám toto setkání zajistili a umožnili, patří veliké díky.  Budeme pamatovat i v modlitbě.

Všechny vřele zdraví – misijní klubko 140 z Chotěboře

MK_Chotebor_9 MK_Chotebor_1 MK_Chotebor_2 MK_Chotebor_3 MK_Chotebor_4 MK_Chotebor_5 MK_Chotebor_6 MK_Chotebor_7 MK_Chotebor_8

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio