FB twitter YouTube

Misijní klubka

Nadšených mladých misionářů je v naší zemi již přes 2300 ve více jak 190 Misijních klubkách, která jsou rozesetá po celé republice. Snaží se aktivně pomáhat dětem v misijních zemích a s pomocí svých vedoucích se zapojují do různých tvořivých aktivit ve svém okolí.

co je misijni klubko?

Co je Misijní klubko

Misijní klubko je parta správných kamarádů, kteří patří do Papežského misijního díla dětí (PMDD) a přes celý svět staví MOST. Jak? Svou Modlitbou, Obětí, Službou, Tvořivostí.
Odkazy: O Klubku, Fotogalerie

 

misijni klubko - web

Misijní klubka na webu

Mnoho Misijních klubek má na internetu své webové  stránky a na nich informuje o své činnosti, sdílí fotografie, videa, nápady.  Třeba tě některý z nich zaujme a rozhodnete se ho udělat i u vás. A správný člen Misijního klubka se zajímá o druhé…
Odkaz: Klubka na webu

misijni klubko - aktivity

Aktivity

Členové Misijních klubek nesedí za pecí, ale stále vymýšlí, jak pomoci dětem v misiích, jak přiblížit misijní činnost lidem ve farnosti, obci, městě… Pro cestu malých misionářů máme připravenou celou řadu materiálů, stačí si jen vybrat. Pokud máte aktivitu, se kterou se chcete pochlubit ostatním, napište nám o ni.
Odkazy: Co děláme u nás v Klubku, MOSTMisijní batůžky, Pomůcky

misijni klubko_akce

Akce pro nás

K práci patří odpočinek, k misiím radost a k všedním dnům dny sváteční. Pro malé misionáře pořádáme několik velkých akcí, kam můžete přijet s celým Misijním klubkem a ještě blíže poznávat jednotlivé kontinenty, jejich lidi a misijní činnost. A pokud se některá z velkých akcí zrovna nekoná, možná najdete nějakou menší ve svém okolí…
Odkazy: Horské klubání, Misijní kongres dětí, Misijní pouť, Mapa akcí

Přílohy:

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio