FB twitter YouTube

Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže PMD

Na začátku prosince byla Národní kancelář PMD doslova zaplavena krásnými výtvory, které poslaly děti ze všech koutů Čech a Moravy do naší výtvarné soutěže „PF 2016 pro misie“.

Z Misijního klubka  České Budějovice na nás z obrázků vykoukly vánoční ozdoby ve tvaru zeměkoule, z Misijního klubka Hovorany dorazily veselé stromečky, sněhuláci a velké vánoční hvězdy, děti Základní školy ve Slatině nad Zdobnicí a Misijního klubka ve Slatině nad Zdobnicí nám poslaly krásné kostelíčky nakreslené tuží, Misijní klubko z Lysé nad Labem zapojilo do tvoření i ty nejmenší misionáře s maminkami a poslali nám PF s panáčky. Od Misijního klubka z Přibyslavic se na nás doslova vysypala třpytivá přání plná zvonečků, z Misijního klubka v Proseči u Skutče přišel krásně barevný stromeček se srdíčky, Misijní klubko z Osové Bitýšky naskládalo do přáníček notičky a Misijní klubko Nivnice nám poslalo plnou náruč duh. Zeměkoule plná domečků, to byla přání od Misijního klubka z Jablunkova a z Církevní základní školy v Kroměříži dorazila krásná pastelová přání, mezi kterými bylo i vítězné dílo malé Nikolky. V Misijním klubku v Tuřanech nám postavili plastické jesličky a poskládali stromečková přání a misionáři z Misijního klubka v Benešově u Semil rozsvítili všechna svá přání slunečními paprsky.

Všechny výtvarné práce byly moc krásné a udělaly nám velkou radost.  Hodnotící komise složená z pracovníků Národní kanceláře Papežských misijních děl měla těžkou práci vybrat ten nejhezčí.

Představujeme Vám pět vítězných prací:

1.cenabarva  1. místo – Nikol, 10let, CZŠ Kroměříž

2.cenab2. místo – Veronika, 9 let, Misijní klubko Slatina nad Zdobnicí

3.cenab3. místo – Alžběta, 14 let, Misijní klubko Jablunkov

4.cenab4. místo – Helena, 10let, Misijní klubko České Budějovice

5.cenab5. místo – Anna Marie, 10 let, ZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí

Děkujeme všem za účast v naší soutěži

„PF 2016 pro misie“ a přejeme hodně radosti!

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio