FB twitter YouTube

Vyberte si z nových misijních materiálů

Přicházíme s nabídkou nových misijních materiálů, ve kterých se například zaposloucháte do africké hudby, naleznete jasnou odpověď a praktický návod, jak se dívat na misie očima sv. Jana Pavla II. Věříme, že se Vám budou líbit:

Obalka_Misijni_povolani_a_odpovednost_v_dile_JPIIMISIJNÍ POVOLÁNÍ A ODPOVĚDNOST V DÍLE JANA PAVLA II. na základě poselství k světovým Misijním nedělímautor knihy P. Jiří Šlégr přináší témata, nad kterými se zamýšlí sv. Jan Pavel II.: misijní povolání v Písmu svatém a tradici církve, misijní povolání všech věřících, duchovních, biskupů a papeže.

CD_zambijske chvaly_webCD ZAMBIJSKÉ CHVÁLY – zaposlouchejte se do rytmu africké hudby a chvalte Pána spolu se sborem zambijských bohoslovců „Schola cantorum“ při semináři sv. Dominika v Lusace. Členové tohoto souboru navštívili v roce 2014 ČR a vystoupili na Dnech dobré vůle na Velehradě.

Délka: 34 minut, počet písní: 10

CD Ugandske chvalyCD UGANDSKÉ CHVÁLY – africká hudba s bubny, místními nástroji a zpěvy z farností a od ugandských bohoslovců z Velkého národního semináře sv. Pavla, se kterým jsme spojeni pomocí dárcovského programu. Radost a víra, kterou písně vyzařují, jistě osloví i nás.

Délka: 44 minut, počet písní: 16

satek_zelenyMISIJNÍ ŠÁTKY – nový styl šátků, které jsou vyrobeny ze stejnobarevné přírodní látky, jsou po obvodu olemovány barevnými lemy v barvách kontinentů. Základní látka tak spojuje nositele všech těchto barev a sama vyzařuje skromnost a pokoru, která je základem naší činnosti.

Ke Svatému týdnu a velikonoční době se dále hodí např.:

DVD Ugandské Velikonoce – série 5 videozáběrů a dalších 5 slideshow.

Délka: 15 minut, slideshow: 18 minut

Více informací naleznete v katalogu materiálů na webu missio zde.

Výše uvedené materiály si objednejte na adrese PMD.

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio