FB twitter YouTube

Pozvánka do misijního kina

Milovníky filmů s misijní tématikou zveme do kina, které pro zájemce připravila Papežská misijní díla. Na adrese kino.missio.cz byly právě spuštěny nové webové stránky, jejichž přáním je přiblížit formou videí život v misijních zemích, práci misionářů, bohatství místních kultur, radosti i obtíže a hlavně konkrétní podporované projekty PMD financované z naší země.

Úvodní stránka směruje uživatele do pěti základních sekcí podle jejich zájmu: Dominantou „Kina“ je velká obrazovka a pod ní možnost výběru dalších dokumentů. „Seznam videí“ nabízí utříděná videa s popisem obsahu. „Zapojte se“ zve k zapojení do misijní spolupráce. „Darujte“ nabízí cestu přímého zaslání peněžního daru pomocí připraveného formuláře, sekce „O nás“ stručně přibližuje činnost papežských misií a uvádí kontakt na Národní kancelář PMD v České republice.

Uceleně, přehledně a na jednom místě můžete najít zajímavé reportáže z jednotlivých podporovaných zemí, fotogalerie, bonusy a základní informace o prezentovaných zemích či tématech. K zhlédnutí jsou zatím videa ze Zambie, Ugandy, Srí Lanky a Guyany. Další dokumenty se zpracovávají a budou postupně uveřejňovány. Nenechte si ujít zážitky přímo misijní. V misijním kině je dost místa pro každého a to i v první řadě i právě teď!

MIsijní kino

 

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio