FB twitter YouTube

Pomozte Národní kanceláři!

Milí přátelé a podporovatelé misií, v souvislosti s přípravou nových misijních materiálů se na Vás obracíme s dvěma prosbami o pomoc. Třetí prosba se týká horského střediska Eljon, kde Národní kancelář PMD od r. 2001 sídlí.

MISIJNÍ ZÁPALKY 2014 – text „Zapalme svá srdce pro misie“ a „Darujme svůj 1denní výdělek pro misie“ ukazuje účel zápalek, při jejichž používání můžeme krátkou modlitbou pamatovat na potřebné v misiích. Etikety s textem a logem PMD jsou nyní samostatně, abychom mohli sirky začít distribuovat, uvítáme právě Vaši pomoc. Zruční dobrovolníci, kteří nám chtějí pomoci zdarma lepit etikety na krabičky od zápalek, hlaste se v kanceláři PMD.

MISIJNÍ ŠÁTKY – nový styl šátků, které budou vyrobeny ze stejnobarevné přírodní látky, budou po obvodu olemovány barevnými lemy v barvách kontinentů. Základní látka tak spojuje nositele všech těchto barev a sama vyzařuje skromnost a pokoru, která je základem naší činnosti. Abychom ušetřili, sháníme šikovné švadleny, které by byly ochotné zdarma na ustřiženou látku našívat barevné lemy a visačku missio. Zájemci, hlaste se v kanceláři PMD.

AUTO PRO ELJON – Dovolujeme si vás požádat o pomoc, která se týká auta pro středisko Eljon. Pokud by se našel někdo, kdo by mohl automobil pro potřeby centra Eljon poskytnout, budeme velmi vděční. Pomohlo by nám to vyřešit stávající situaci s dosluhujícím vozem. Upřímně děkujeme! Kontakt: zc.no1547796129jle@o1547796129fni1547796129, tel. 499 523 852, mobil: 732 580 154.

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio