FB twitter YouTube

Misijní kalendář 2016 – Filipíny

„Na cestě ke hřbitovu se tlačí důvěrně známé domky ‚nedomky‘ a už je nám jasné, jak lze při větším dešti přijít o bydlení. Na hrobech posedávají a polehávají větší děti, těsně před nimi končí řada obydlí. Jako všude i tady se postává spíš na cestě, kuchyně je plechová krabice před domkem, topí se slupkami z kokosu. Pojďte navštívit rodinu, ale rychle, než nám maminka porodí, dodává sestra Maribel“…..tak toto je úryvek z Cestovního deníku týmu PMD z ČR, který v letošním roce navštívil projekty PMDD na Filipínách.

Z této cesty je i další ze série oblíbených misijních kalendářů. Nový kalendář, který právě vychází, nabízí kompletní kalendária, 12 pohlednic s citáty, záběry a aktuální informace, které byly získány během nedávné misijní cesty. Podívejte se s námi na Filipíny, kde žije na 7107 ostrovech v západním Tichém oceánu o celkové rozloze jen čtyřikrát větší než Česká republika více než 106 milionů obyvatel, jejichž průměrný věk nedosahuje 24 let.

Váš dar za kalendáře podpoří projekty dětí žijících v bídě. Za každý Váš dar děkujeme!

Kalendář může tradičně posloužit jako hezký dárek! Objednat lze zde.

mis.kalendar

K dispozici je také malý

Kalendářík z misií 2016 – Filipíny

kalendarikPoslouží jako malý společník na stěnu či na stůl nebo jako 13 záložek do knihy s unikátními fotografiemi a citáty bl. Matky Terezy, které ilustrují život na Filipínách. Informace, jakým způsobem pomoci chudým a podpořit papežské misie, jsou na zadní straně. Kalendářík z misií 2016 navazuje na předchozí sérii kalendáříků a může být i hezkým dárkem. Objednat lze zde.

 

 

 

 

Vzhledem k tomu, že o kalendáře i kalendáříky je veliký zájem, napište si o ně co nejdříve, aby se na Vás dostalo. Můžete si je objednat i na další roky.  Děkujeme.

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio