FB twitter YouTube

Oslavy 10. výročí založení Misijního klubka v Nivnici

Když se narodí miminko, vypukne gejzír velké radosti. Stejně velká radost se opakuje při narozeninových oslavách. V roce 2007 se též jedno „miminko“ v Nivnici narodilo. Začali mu říkat Misijní klubko č. 57. Nejprve našlapovalo lehkými krůčky a postupně se vrylo do srdcí Nivničanů. Tehdy jedenáctileté holky chtěly dělat něco víc, tak bylo třeba jejich nadšení podchytit. Postupně se přidávali další a další děvčata i kluci.

Neděle 27. 8. 2017 byla na farní zahradě slavena děkovná mše svatá za „našeho puberťáčka“. Byla poděkováním Pánu Bohu za požehnání, které se po desetiletí v našem společenství prožívalo, ale také výrazem vděčnosti farníkům, kteří misijní aktivity podporují. Přece bez nich by Misijní klubko zapojené v Papežském misijním díle dětí nebylo tím, čím je. Díky otevřeným srdcím jsme skrze Misijní koláč, Pohled pro misie, divadlo, Misijní jarmark, misijní besedy mohli přispět na konto Papežských misijních děl a pomoci tam, kde je to nejvíce potřeba.

Děkujeme za milou návštěvu národního ředitele PMD Leoše Halbrštáta i jeho ženy Bronislavy, kteří jsou obrazem vynalézavé lásky a opravdovosti toho, v co věří a šíří dál. 🙂

Za Misijní klubko v Nivnici Renata Charvátová

 

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio