FB twitter YouTube

Misijní neděle 2012 obrazem

Letošní Misijní neděle přinesla plno krásných zážitků i zajímavých nápadů. Přinášíme Vám komentáře a fotografie z několika míst.

O misijní neděli jsme prodávali misijní koláč a také Vámi zaslané propagační misijní předměty (růžence, pexesa apod.) Celkový výtěžek činil kolem 11 000 Kč a dnes vám ho zašleme na váš účet, který jsem si už zjistila. Děkujeme za zaslané materiály a posílám Vám na ukázku pár foteček z misijního průvodu dětí, které byly převlečeny do kostýmů jednotlivých kontinentů a misijních triček (nejmladší půlroční misionář Toníček si v sombréru pochutnává na misijním domácím chlebu). Ještě jednou srdečně zdraví Mahdalová Alena – farní úřad Uherský Brod.

Misijní neděle u nás proběhla hezky. Přikládám jednu fotku s čajema (a servírkama) z pěti kontinentů. Ostatní je možné shlédnout na http://www.farnost-dvur-kralove.cz/foto/ Vybranou částku 11.700 Kč jsme již odeslali na účet PMD. Za farnost Dvůr Králové n. Labem s. Ludmila

V Havlíčkově Brodě, po mši svaté, sehrály děti z Misijního klubka divadelní představení o Antoinettě Meo. Antoinetta je nejmladší budoucí blahoslavenou – ve svém krátkém životě vynikala láskou k Ježíši a radostnou zbožností.

Světový den modliteb za misie 21. října slavil otec biskup Jan Vokál ve farnosti Úpice, ve filiálním kostele sv. Bartoloměje v Batňovicích. K oslavě 100. výročí PMD u nás a ke slavení Eucharistie na poděkování za rekonstrukci interiéru kostela ho přivítal místní duchovní správce P. ThDr. Andrzej Götz. Slavnosti, které bylo přítomno mnoho věřících, se účastnila i Diecézní ředitelka PMD Bronislava Halbrštátová, která všem přítomných poděkovala za podporu papežských misií.

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio