FB twitter YouTube

Projekt PMD na výstavě The World´s Best News

Papežská misijní díla byla na sklonku minulého roku přizvána ke spolupráci na putovní výstavě s názvem The World’s Best News, která je součástí  mezinárodního projektu Reframing the Message zaměřeného na zlepšení komunikačních dovedností malých a středních neziskovek a dobrovolníků.

Papežská misijní díla se v rámci této kampaně rozhodla širokou veřejnost seznámit se srílanským dětským domovem St. Leonard´s Home.

Posláním výstavy je představení výsledků práce českých neziskových organizací, které realizují projekty v zahraničí, zejména v rozvojových zemích. Prezentaci připravila Nadace Divoké husy, která chce tímto projektem lidem ukázat konkrétní pozitivní dopady na místní komunitu a rozšířit tak povědomí o českém neziskovém sektoru.

Výstava, do níže se zapojilo 19 organizací, bude v průběhu roku 2014 k vidění na různých místech v ČR. Do poloviny března ji můžete navštívit v prostorách Vysoké školy finanční a správní v Mostě. V následujících měsících si ji lze prohlédnout v Českých Budějovicích, Liberci a Praze.

Podrobnosti o plánu výstavy naleznete zde: http://rtm.divokehusy.cz/vystava-the-world’s-best-news/

Celá prezentace je dostupná také online.

IMG_0956-nahled

 

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio