FB twitter YouTube

Poděkování za přání a obrázky do Tanzanie

Milí přátelé misií, milé děti,

chci vám všem co nejsrdečněji poděkovat, že jste zareagovali na moji výzvu a připojili se k výrobě přáníček určených pro děti v Tanzanii. Věřte, že jste svými obrázky potěšili všechny děti, kterým jsme měli možnost já spolu s Martinem Rýznarem a Pavlem Kunčarem vaše dílka předat. Jejich oči zářily štěstím, když držely v rukou kresby a přání z velmi vzdálené České republiky. Většina z dětí nebyla nikdy v životě jinde, než v jejich vesnici, takže naše republika je pro ně opravdu hodně daleko.

Doufám, že při jejich výrobě jste i vy zažívali radost z toho, že můžete svůj obrázek poslat na dlouhou cestu letadlem a potěšit děti v misiích.

Na závěr Vám posílám ujištění o tom, že všechny tanzanské děti si vaše obrázky a přání vystavily na čestné místo a všechny se za vás, vaše rodiny a přátele usilovně modlí. Prosím, abyste ani vy nezapomínali na modlitby za všechny děti v misiích, vždyť jejím prostřednictvím se spojujeme do jedné velké rodiny!

Vyprošuji vám i všem, koho máte rádi, hojnost Božího požehnání, ochrany a pomoci ve všem, co děláte pro druhé!

Leoš Halbrštát

národní ředitel PMD

Tříčlenný tým Papežských misijních děl z České republiky se na misijní cestu do Tanzánie vydal ve dnech 14. – 25. října 2017 na pozvání národního ředitele PMD v Tanzánii, kde pozdravy a přání a dárky od českých misionářů předal.  

Poděkování dostaly děti z Misijních klubek z Proseče, Nivnice, Ústí nad Labem, Jičína, Zdounek, Kroměříže, Chotěboře, Hluku, Jablonného nad Orlicí, Žatčan, Štítné nad Vláří, Mikulovic, Tiché, Slatiny nad Zdobnicí, Dolní Dobrouče, Osové Bítýšky, Prostřední Bečvy, Českých Budějovic, Klokot, Bzence, Tišnova, Starého Poddvorova, Svitav, děti ze ZŠ Polná a ZŠ Slatina nad Zdobnicí, děti z výtvarného kroužku Rodinného centra v Žamberku, Charity Jablunkov a děti z farnosti Dolní Němčí!

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio