FB twitter YouTube

Karneval v Perálci

V sobotu 8. února 2014 jsme se opět po roce sešli na dětském karnevale v Perálci. Stalo se dobrou tradicí, že v maskách přicházejí nejen děti, ale i někteří rodiče a prarodiče. Fotografie zachycující průběh celé akce a bohatou fantazii „maskovaných“ účastníků si můžete prohlédnout na webových stránkách:

http://farnost-prosec.rajce.idnes.cz/8.2._14_karneval_v_Peralci

Parket se hemžil nejrůznějšími pohádkovými postavami a dalšími originálními převleky. Veselý taneční rej byl obohacen soutěžemi pro malé i větší děti, během kterých se nejen malé čarodějnice, ale i námořníci, princezny, upíři, tygříci, víly a rytíři společně radostně proháněli na košťatech.  Nechyběla ani promenáda masek spolu se sladkou odměnou pro všechny namaskované děti.

Společenství dětí, které již pátým rokem akci pořádá (počtvrté ve spolupráci s Obecním úřadem Perálec), se v srpnu loňského roku oficiálně zapojilo do činnosti Papežského misijního díla dětí (PMDD). V duchu hesla „děti pomáhají dětem“, jsme se rozhodli oslovit všechny návštěvníky karnevalu a dobrovolné vstupné věnovat na činnost PMDD. Naše Misijní klubko díky štědrosti dárců odeslalo 1749,- Kč na pomoc tajfunem postiženým Filipínám.

Velký dík patří Obci Perálec, která podpořila náš záměr tím, že uhradila náklady spojené s konáním akce (topení, elektřina).

Za Misijní klubko 202

Jana Renzová

karneval 2014

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio