FB twitter YouTube

Duchovní obnova v Úpici

Poslední týden Adventu proběhl pro farní společenství v Úpici v duchu adventního zamyšlení. Vedení duchovní obnovy se ujali manželé Halbrštátovi ze Slatiny nad Zdobnicí.

V páteční podvečer vojenský kaplan jáhen Leoš Halbrštát připravil pro věřící slovo Boží během mše svaté a rovněž duchovní zamyšlení, které hudebně doprovázela jeho manželka Bronislava.

Sobotní dopoledne začalo slavením eucharistické oběti a následně věřící měli příležitost se seznámit s působením PMD v Africe a dalších zemích. Lektorkou setkání byla diecézní ředitelka PMD pro královéhradeckou diecézi Bronislava Halbrštátová. Program byl doprovázen komentářem a promítáním misijních filmů. Po zakončení si mohli přítomní  odnést domů Misijní kalendáře, zdobené svíčky i jiné předměty s misijní tematikou. Příspěvky za tyto misijní materiály podpoří projekty Papežských misijních děl.

Rád bych touto cestou oběma poděkoval za jejich ochotu a snahu povzbudit a pomoci úpickým farníkům dobře se připravit na příchod Mesiáše a Spasitele do našich duší!

Za Úpickou farnost

P. Andrzej Götz

DSCN5555 DSCN5136 DSCN5137 DSCN5141 DSCN5142 DSCN5146 DSCN5147 DSCN5148 DSCN5153 DSCN5154

 

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio