FB twitter YouTube

Články v rubrice Aktuality

Misijní koláč pomáhá chudým dětem v misiích

Zapojte se do zábavné a atraktivní formy pomoci chudým skrze PMD. Pečení koláčů a jiných dobrot se mohou účastnit nejlépe celá společenství, farnosti, třídy, Misijní kluby a Misijní klubka. Získané finanční dary na misie z aukce těchto …

Štítky:

Uspořádejte velikonoční Pohled pro misie

Chcete poslat před letošními Velikonocemi originální pohlednici? Popřát druhým požehnání a přinášet jim prostřednictvím pohlednice radost a krásu Velikonoc a při tom pomoci v misiích? Zapojte se do projektu PMD Pohled pro misie.
Namalujte s dětmi pěkný …

Štítky: ,

Martyrologie za rok 2017

Podle výroční zprávy, připravované agenturou Fides při Kongregaci pro evangelizaci národů, bylo v roce 2017 po celém světě zavražděno celkem 23 katolických pastoračních pracovníků: 13 kněží, 1 řeholník, 1 řeholnice a 8 laiků. Již osmý rok po sobě …

Štítky:

Dopis z misií – Filipíny

Drazí z Papežských misijních děl!
Dnes na památku Panny Marie Lurdské svěřujeme vaši misijní cestu na Srí Lanku Naší Paní. Dovedu si představit, jak velkou radost jste místním lidem svou návštěvou přinesli.
Při našich lednových oslavách slavnosti Dítěte …

Štítky:

Jeden dárek navíc® pomůže 292 dětem

Před loňskými Vánocemi uspořádala Papežská misijní díla v České republice vánoční sbírku Jeden dárek navíc®. Vynesla částku 190.064 Kč, jejímž cílem bylo přispět na projekt rehabilitačního centra v Keni.
Z příspěvku si bude centrum hradit založení skleníku, pořízení …

Štítky: ,

Postní misijní kalendář pro děti 2018

Na prahu postní doby Vám přinášíme oblíbený Postní misijní kalendář pro děti, který obsahuje na každý den úkoly a výzvy (nejen) pro děti.
Kalendář se může stát inspirací pro práci s dětmi ve škole, doma, v Misijním …

Štítky: ,
Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio