FB twitter YouTube

Příspěvky v kategorii Akce

Aktuální akce

Na této stránce naleznete přehled plánovaných misijních aktivit. Můžete v nich zároveň vyhledávat použitím níže uvedeného formuláře. V pokročilém vyhledávání můžete upřesnit data, mezi kterými chcete plánovanou akci nalézt, nebo zúžite výběr jen na požadovanou …

Mapa akcí

Na mapě jsou zobrazena jednotlivá místa, kde se v nadcházející době koná některá z misijních aktivit. Kliknutím na příslušný bod zobrazíte podrobnosti o místě a zde plánovaných aktivitách.

Oznámit konání akce

V následujícím formuláři nám můžete oznámit konání misijní akce u vás doma (ve farnosti, v klubu, klubku…) a zajistit tak její zobrazení v kalendáři. Formulář vyplňte co možná nejpodrobněji a do popisu nám, prosím, napište, …

Zhodnocení proběhlých aktivit

Podělte se s ostatními, jak proběhly misijní aktivity u vás ve farnosti, v klubku nebo misijním klubu. Třeba budete inspirací pro někoho dalšího, kdo by podobnou akci rád pořádal, ale zatím neví jak.

Proběhlé aktivity

22.09.2014 – 23:20 | Komentáře nejsou povoleny

Na podporu misií pořádá Národní kancelář, diecézní ředitelé, misijní kluby a klubka i jednotliví členové řadu aktivit. Seznámit se s nimi a nechat se inspirovat můžete v této rubrice.

Cestovní deník

Zprávy, postřehy a blogové zápisky z misijních cest.

Galerie

fotovideoaudio